Jdi na obsah Jdi na menu
 


Asistovaná sebevražda pro a proti

8. 11. 2011

 

http://nd04.jxs.cz/437/841/9ed1fe5529_73129915_o2.jpg

Asistovaná sebevražda, je žhavé téma ve Spojených státech. Zatímco někteří lidé upřednostňují legalizing, že existují jiní, kteří jsou zcela proti. Existuje mnoho pro a proti asistované sebevraždě a obě strany by měla být vnímána, než je přijato konečné rozhodnutí.

Zastánci asistované sebevraždy pocit, že občanské právo osoby, která je smrtelně nemocný a chce ukončit jeho a jeho rodiny trpí jednou pro vždy. Příznivci i padl, že legalizing asistovaná sebevražda, osoba bude mít právo zemřít bez bolesti a důstojně. Podle nich umírat bez bolesti a kontrole bolesti jsou dvě odlišné věci, protože bolest považuje použití léků, které mají řadu dalších nežádoucích účinků. Dalším pro legalizing o asistované sebevraždě, je na ochranu pacientů, kteří jsou nevyléčitelně nemocní, protože pouze ti, kteří opravdu potřebují bude pomohl Whiles jiné nebude.

Nicméně ti proti asistované sebevraždě klesly, že asistovaná sebevražda, je proti prakticky všem náboženstvím. Kromě toho by legalizing asistovaná sebevražda by mohla být použita k euthanize senioři, duševně nemocní, zdravotně postižení lidé a lidé, kteří jsou v depresi. Odpůrci asistovaná sebevražda pocit, že tato metoda se pak bude použita na snížení nákladů na zdravotní péči, nikoli podpoře zdraví a zdravého bydlení. Skutečnost, že téměř 44 milionů Američanů nemá zdravotní pojištění, asistovaná sebevražda budou sloužit jako způsob, jak se s lidmi, kteří si nemohou dovolit lékařskou péči.

Existuje mnoho pro a proti asistované sebevraždě. Všechny strany mají zváženého rovnoměrně do všech právních předpisů je složil a kromě toho, že mezery na výhody a nevýhody by měla být ukončena dříve, než jakékoli kroky.

http://www.mysterium.estranky.cz/img/original/116/13.gif.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář